Firmamız; otomatik kapı sistemleri, döner kapılar, ameliyathane kapıları, hermetik kapılar, otomatik kanat açma mekanizma ve sistemleri, kapı ve pencere aksesuarları, pencere motorlarının, satış, uygulama, servis, bakım ve yedek parça değişimi hizmetlerini yerine getirmektedir.

Fikir ve Çözünmler

Yaratıcı ve Yenilikci Çözümler
Sizlere, sorun ve taleplerinizle ilgili olarak en kapsamlı, en doğru ve en uygun çözümleri sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Ana menümüzde yer alan "Fikirler ve Çözümler" de otomatik kapılarla ilgili pek çok çözüm ve fikir içeren dokümanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Projelendirme

İşi Projelendirip Sonuç Alma
Firmamızdan talep etmeniz halinde projelerinizdeki otomatik kapılarınız için projelendirme hizmeti verilmektedir. Projelendirme talepleriniz için lütfen satış yetkililerimizle temasa geçiniz.

Uygulama

İşi Projelendirip Sonuç Alma
Firmamız; tecrübeli, uzman ve kalifiye ekibi ile projenizin uygulamasını istemiş olduğunuz zaman diliminde profesyonel bir anlayışla yerine getirecek ve iş teslimini tarafınıza kusursuz bir şekilde yapacaktır.

Servis ve Bakım

İşi Projelendirip Sonuç Alma
Firmamız; istenilen her marka otomatik kapı için teknik servis, yedek parça değişimi, bakım, yenileme ve revizyon hizmetlerini yerine getirmektedir.

HABERLER ve ETKİNLİKLER

Şirket Adresimiz Değişti!

Firmamız, Mayıs 2011' den beri kullanmış olduğu Ümraniye-Şerifali' deki merkez ofisinden küçük ama emin adımlarla büyümenin gereği olarak; Haziran 2015' te Ümraniye-Aşağı Dudullu' daki daha geniş ve imalathanemiz daha yakın olan yeni ofisine taşınmıştır.

İnternet Sitemiz Yenilendi!

2010 yılında kurulmuş olan firmamız, yaklaşık 5 yıldır kullanmış olduğu internet sitesini günün ihtiyaçları, profesyonel gelişimin gereklilikleri ve ürün gamındaki değişim...

Site Haritası
Merkez Ofis: Parseller Mahallesi Karadeniz Caddesi No:110/A Ümraniye - İSTANBUL
Tel: +90 (216) 425 54 05 (Pbx)
Faks: +90 (216) 425 54 08
Mail: info@kaba.com.tr
Web: www.kaba.com.tr